Psychickou i fyzickou výkonnost organismu zvýší chlorella

tablety-chlorelly
foto:Freeimages.com/Martina Lukáčová

Abychom na podzim posílili imunitu a vyhnuli se nemocem, potřebujeme odbourat toxické látky a nahradit je tělu prospěšnými. Chlorella je drobný organismus, který je v tomto směru velkým pomocníkem.

Chlorella (Chlorella vulgaris) je sladkovodní řasa, která se užívá nejen při jarních detoxikacích, ale celoročně. Právem patří, spolu se spirulinou a mladým ječmenem, do oblíbeného tria nejefektivnějších zelených superpotravin. Zelené potraviny jsou obecně známy zejména pro jejich schopnost detoxikovat organismus. Obsahují spoustu látek, které dokáží tělo pročistit a posilují obranyschopnost. Bez zelených potravin se za nějakou dobu kvůli civilizačním vlivům, kontaminovaným potravinám a prostředí plném toxických látek zřejmě těžko obejdeme.

Bohatstvím obsahu chlorelly je množství minerálů, vitamínů, stopových prvků, aminokyselin a antioxidantů. Zelená barva chlorelly je způsobena vysokým obsah zeleného barviva chlorofylu, jenž je pro zdraví nezbytný.

Nejdůležitějších pozitiva získaná užíváním chlorelly:

  1. detoxikace organismu
  2. zvýšení fyzické i psychické odolnosti organismu
  3. ochrana před civilizačními chorobami, posílení odolnosti proti virům a infekcím
  4. regulace hladiny cukru a snížení množství cholesterolu v krvi
  5. úprava krevního tlaku do normálních hodnot
  6. podpora činnosti střevního traktu

Chlorellu je možno zakoupit ve formě tablet nebo prášku. Je důležité, aby při výrobním procesu byla narušena buněčná stěna. Jen takto upravená chlorella umožní maximální vstřebatelnost všech potřebných výživových látek. Pokud chcete udělat něco pro své zdraví, cítit se fit a svěží, chlorella je správnou volbou. Jde o šetrný přírodní doplněk stravy, který si díky blahodárným účinkům získal své příznivce po celém světě.

Close