Search
Close this search box.

Psychickou i fyzickou výkonnost organismu zvýší chlorella

Zdroj: Freepik.com

Chlorella (Chlorella vulgaris) je sladkovodní řasa, která se užívá nejen při jarních detoxikacích, ale celoročně. Právem patří (spolu se spirulinou a mladým ječmenem) do oblíbeného tria nejefektivnějších zelených superpotravin. Zelené potraviny jsou obecně známy zejména pro jejich schopnost detoxikovat organismus.

Obsahují spoustu látek, které dokáží tělo pročistit a posilují obranyschopnost. Bez zelených potravin se za nějakou dobu kvůli civilizačním vlivům, kontaminovaným potravinám a prostředí plném toxických látek zřejmě těžko obejdeme.

Bohatstvím obsahu chlorelly je množství minerálů, vitamínů, stopových prvků, aminokyselin a antioxidantů. Zelená barva chlorelly je způsobena vysokým obsahem zeleného barviva chlorofylu, který je pro zdraví nezbytný.

Nejdůležitějších pozitiva získaná užíváním chlorelly

  1. detoxikace organismu
  2. zvýšení fyzické i psychické odolnosti organismu
  3. ochrana před civilizačními chorobami, posílení odolnosti proti virům a infekcím
  4. regulace hladiny cukru a snížení množství cholesterolu v krvi
  5. úprava krevního tlaku do normálních hodnot
  6. podpora činnosti střevního traktu

Chlorellu lze zakoupit ve formě tablet nebo prášku. Je důležité, aby při výrobním procesu byla narušena buněčná stěna. Pouze takto upravená chlorella umožní maximální vstřebatelnost všech potřebných výživových látek. Doporučit můžeme výhodné sety chlorelly z našeho e-shopu Klub Energy Tábor.

Pokud chcete udělat něco pro své zdraví, cítit se fit a svěží, chlorella je správnou volbou. Jde o šetrný přírodní doplněk stravy, který si díky blahodárným účinkům získal své příznivce po celém světě.

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Jak se dostat do formy po porodu

Porod je jedinečným a krásným zážitkem, který přináší radost, ale také změny na vašem těle. Po příchodu nového člena rodiny se mnoho

Tělo a kondice

5 tipů, jak zatočit se špatnou kondicí

Špatná kondice může ovlivnit náš každodenní život a bránit nám v plném využití našeho potenciálu. Ale nezoufejte! Existuje několik tipů, které vám