Podmínky použití

Použitím internetových stránek BYLINKY DNES.CZ na doméně www.bylinkydnes.cz, dále jen stránek BYLINKY, vyjadřujete souhlas s následujícími podmínkami:

  • Pokud není uvedeno jinak, autorská práva k textům, grafice nebo jiným materiálům chráněným autorským právem, které jsou umístěny na stránkách BYLINKY, patří provozovateli stránek, jímž je Miroslav Hábl, Sušice 112, Sušice, dále jen provozovatel. Jakékoli kopírování obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
  • Provozovatel ani poskytovatel hostingu nejsou v žádném případě zodpovědni za přímou, nepřímou, odvozenou nebo jakoukoli jinou újmu způsobenou v souvislosti s použitím nebo nedostupností stránek BYLINKY.
  • Provozovatel stránek BYLINKY nenese žádnou zodpovědnost a záruky za obsah externích internetových stránkek, na něž odkazuje. Zároveň nezaručuje správnost a aktuálnost těchto odkazů. Odkazy vedoucí naopak na obsah stránek BYLINKY jsou zcela v kompetenci poskytovatele odkazu s vyloučením jakýchkoli záruk. Omyly, textové chyby a změny jsou vyhrazeny.
  • Změny obsahu, uspořádání webu a webdesignu stránek BYLINKY může provozovatel provést kdykoliv bez předchozího upozornění.
  • Obsah webových stránek slouží pouze pro informační účely a nepředstavuje odborné lékařské poradenství. Při řešení zdravotních poruch a nemocí byste měli vždy vyhledat radu kvalifikovaných odborníků. Spoléhání se na všechny údaje uvedené na webových stránkách je výhradně na vaše vlastní riziko.
  • Shromážděné osobní údaje uživatelů stránek BYLINKY jsou využívány pouze pro interní účely provozovatele a na vyžádání uživatele jsou smazány. V žádném případě nejsou poskytovány k jakýmkoliv účelům třetím stranám.
Close