Podmínky použití

Použitím internetových stránek BYLINKY DNES.CZ na doméně www.bylinkydnes.cz, dále jen stránek BYLINKY, vyjadřujete souhlas s následujícími podmínkami:

  • Pokud není uvedeno jinak, autorská práva k textům, grafice nebo jiným materiálům chráněným autorským právem, které jsou umístěny na stránkách BYLINKY, patří provozovateli stránek, jímž je Alan Truhlář, Gregorák 11, Dobrá Voda u Č. Budějovic, IČ: 65047028, dále jen provozovatel. Jakékoli kopírování obsahu je bez předchozího písemného souhlasu provozovatele zakázáno.
  • Provozovatel ani poskytovatel hostingu nejsou v žádném případě zodpovědni za přímou, nepřímou, odvozenou nebo jakoukoli jinou újmu způsobenou v souvislosti s použitím nebo nedostupností stránek BYLINKY.
  • Provozovatel stránek BYLINKY nenese žádnou zodpovědnost a záruky za obsah externích internetových stránkek, na něž odkazuje. Zároveň nezaručuje správnost a aktuálnost těchto odkazů. Odkazy vedoucí naopak na obsah stránek BYLINKY jsou zcela v kompetenci poskytovatele odkazu s vyloučením jakýchkoli záruk. Omyly, textové chyby a změny jsou vyhrazeny.
  • Změny obsahu, uspořádání webu a webdesignu stránek BYLINKY může provozovatel provést kdykoliv bez předchozího upozornění.
  • Obsah webových stránek slouží pouze pro informační účely a nepředstavuje odborné lékařské poradenství. Při řešení zdravotních poruch a nemocí byste měli vždy vyhledat radu kvalifikovaných odborníků. Spoléhání se na všechny údaje uvedené na webových stránkách je výhradně na vaše vlastní riziko.
  • Shromážděné osobní údaje uživatelů stránek BYLINKY jsou využívány pouze pro interní účely provozovatele a na vyžádání uživatele jsou smazány. V žádném případě nejsou poskytovány k jakýmkoliv účelům třetím stranám.

Komentáře jsou uzavřeny.