Search
Close this search box.

Zvěrokruh a bylinky: Vodnář

Zdroj: Freepik.com

Charakteristika

Vodnář má rád společnost a spoustu dobrých lidí kolem sebe. Zápornou vlastností je jeho naivita. Často se spálí a těžko se pak zotavuje. Vodnáři mívají neobvyklý životní styl a rádi vynikají z davu a přijímají nové výzvy. Ale pro své specifické a často odlišné chování bývají okolím nepochopeni.

Vodnář a vztahy

S navazováním partnerských vztahů jsou Vodnáři až moc opatrní. Rádi se dlouho jen kamarádí, než dají lásku najevo. To jim může být překážkou při hledání lásky. Nikoho totiž nebaví čekat, než se Vodnář rozhoupe a oddá lásce.

Vodnář a zdraví

Vodnář je velmi energické znamení. Netrpí vrozenými chorobami, ale kvůli jeho stálé aktivitě mnohdy příliš zatěžuje své nohy – kotníky, holeně, lýtka, kolena, což se občas projevuje otoky, u žen Vodnářek se často vyskytují křečové žíly. Stres a přepracovanost mohou Vodnářům přivolávat vysoký krevní tlak.

Bylinky vhodné pro Vodnáře

bříza, pampeliška, chlorella, červená řepa, chia semínka

BARVA: bílá, modrá, fialová

ŽIVEL: vzduch

VLÁDNOUCÍ PLANETA: Uran

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Jak se dostat do formy po porodu

Porod je jedinečným a krásným zážitkem, který přináší radost, ale také změny na vašem těle. Po příchodu nového člena rodiny se mnoho

Tělo a kondice

5 tipů, jak zatočit se špatnou kondicí

Špatná kondice může ovlivnit náš každodenní život a bránit nám v plném využití našeho potenciálu. Ale nezoufejte! Existuje několik tipů, které vám