Zvěrokruh a bylinky: Rak

zverokruh-rak
koláž:BylinkyDnes.cz

Charakteristika
Hlavní charakteristikou Raků je citlivost. Dokáží soucítit s okolím, zejména se svou rodinou a blízkými. Jejich empatie jim dává schopnost pomáhat lidem kolem sebe. Občas se však starají až moc o ostatní a z toho mohou být vyčerpaní. Rak by si měl nejdřív uspořádat své věci, až pak pomáhat ostatním.

Rak a vztahy
Ve vztahu by se Rak rozdal. Potěší svůj protějšek romantikou, náklonností, pozorností a péčí. Raci by si však měli dat na přehnanou péči pozor, aby svůj protějšek stálým opatrováním po čase spíš neodpudili. Ve vztahu se nejlépe doplňují s vodními znameními – Rybami, Štíry, případně s partnery narozenými taktéž ve znamení Raka.

Rak a zdraví
Přecitlivělost a stálé dumání mohou Rakům přivodit starosti, stres až deprese. Často tyto problémy řeší přejídáním , s nímž pak  ruku v ruce přicházejí žaludečními vředy, trápením s trávicím ústrojím, bolestmi žlučníku a žlučníkovými kameny. Raci by měli věnovat velkou pozornost spánku a relaxaci, to je pro ně zásadní krok k pevnému zdraví a klidnému žití. A pro podporu svého psychického zdraví a zvýšení odolnosti vůči stresu důvěřovat bylinkám s adaptogenním účinkem.

guaranaplus-zensen

Bylinky vhodné pro Raka

ašvaganda, lékořice , ženšen, mateřídouška, meduňka, třezalka


BARVA: fialová, zelená

ŽIVEL: voda

VLÁDNOUCÍ PLANETA: Měsíc

Štítky , , , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Redakce

Označení Redakce v prvním případě znamená, že autor článku si přeje zachovat své soukromí. Druhou možností je, že se jedná o text, na němž se podílelo více autorů.

Komentáře jsou uzavřeny.