Search
Close this search box.

Bylinky nejen pro vášnivou valentýnskou noc

Zdroj: Freepik.com

Den svatého Valentýna se blíží a vy možná přemýšlíte, jakým dárkem letos překvapit své protějšky. Protože se jedná o svátek zamilovaných, mnoho lidí volí tradiční čokoládové výrobky, které vyvolávají romantické představy. Jestli však chcete na Valentýna prožít opravdu vášnivé chvíle, určitě zkuste svého partnera či partnerku obdarovat některou z našich bylinek, které povzbuzují milostný apetit a zvyšují sexuální potěšení.

PRO NI

Ašvaganda

Kořen ašvagandy ovlivňuje správnou funkci nadledvin a reprodukčního systému. Nadledviny se u žen podílí částečně na produkci testosteronu. Pokud ho tělo netvoří dostatek, snižuje se chuť na sex. Bylina také zlepšuje průtok krve do klitorisu a dalších ženských pohlavních orgánů, které vedou k opravdu intenzivnímu milostnému prožitku.

Maca

Maca je jednou z nejspolehlivějších adaptogenních bylin. To znamená, že chrání před stresovými faktory, které bývají obvyklými zabijáky sexuální touhy. Navíc harmonizuje hormonální rovnováhu, dodává tělu energii, je zdrojem zinku nezbytného pro zdravé sexuální funkce, má rovněž příznivý vliv na libido a zvyšuje sexuální uspokojení.

PRO NĚJ

Škornice

V čínské medicíně je známá pod názvem „Bylina prostopášného (nebo nadrženého) kozla“. Obvykle se používá pro léčbu nízkého milostného apetitu, erektilní dysfunkce a chronické únavy. U mužů, kteří tyto problémy nemají, podnítí škornice ještě více sexuální choutky, zaručí spolehlivou erekci a neuvěřitelnou vytrvalost.

Ženšen

Ženšen je symbolem zdraví a dlouhověkosti a bývá pokládán za krále všech bylin. Má na organismus celkově tonizující vliv. Pro sexuální funkce je důležité jeho dlouhodobé působení na produkci testosteronu. Při užití 10-30 minut před sexem zvyšuje hladinu oxidu dusnatého v krvi, čímž zlepšuje průtok krve do penisu. Zjistěte, jak vybrat kvalitní ženšen a nekupujte zajíce v pytli.

Zdroj: Freepik.com

PRO OBA

Kotvičník zemní

Kotvičník obsahuje steroidní saponin protodioscin, který je prekurzorem produkce testosteronu. Také spouští uvolňování oxidu dusnatého v topořivých tělesech, následnou dilataci krevních cév a větší průtok krve. Prokrvení tkáně topořivých těles je podstatné nejen pro mužskou erekci. Topořivá tělesa nejsou součástí pouze mužské chlouby, u žen se nachází v klitorisu a stěně poševní předsíně. Uživatelé kotvičníku vykazují také větší sexuální touhu a intenzivnější orgasmy. Zjistěte o kotvičníku více, jaké látky obsahuje i jejich účinky na lidský organismus a nastartujte svůj sexuální život v jakémkoliv věku.

Guarana

Semena guarany vynikají vysokým podílem analogu kofeinu, kterému se říká guaranin. Ve srovnání s kávou je guarana 3-4 krát silnější, její stimulační účinek je však postupný a dlouhodobý. Guaranin kromě snížení únavy nebo zmírnění bolestí hlavy stimuluje libido, povzbuzuje správnou činnost srdce a zlepšuje krevní oběh. Obsažený theofylin zase rozšiřuje cévy. Společně pak tyto dvě účinné složky prospívají kvalitnímu prokrvení intimních partií.

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Jak se dostat do formy po porodu

Porod je jedinečným a krásným zážitkem, který přináší radost, ale také změny na vašem těle. Po příchodu nového člena rodiny se mnoho

Tělo a kondice

5 tipů, jak zatočit se špatnou kondicí

Špatná kondice může ovlivnit náš každodenní život a bránit nám v plném využití našeho potenciálu. Ale nezoufejte! Existuje několik tipů, které vám