Bylinky nejen pro vášnivou valentýnskou noc

touha
foto: Pixabay.com/StockSnap

Den svatého Valentýna se blíží a vy možná přemýšlíte, jakým dárkem letos překvapit své protějšky. Protože se jedná o svátek zamilovaných, mnoho lidí volí tradiční čokoládové výrobky, které vyvolávají romantické představy. Jestli však chcete na Valentýna prožít opravdu vášnivé chvíle, určitě zkuste svého partnera či partnerku obdarovat některou z našich bylinek povzbuzujících milostný apetit a zvyšujících sexuální potěšení.

 

PRO NI

Ašvaganda
Kořen ašvagandy ovlivňuje správnou funkci nadledvin a reprodukčního systému. Nadledviny se u žen podílí částečně na produkci testosteronu. Pokud ho tělo netvoří dostatek, snižuje se chuť na sex. Bylina také zlepšuje průtok krve do klitorisu a dalších ženských pohlavních orgánů vedoucí k opravdu intenzivnímu milostnému prožitku.

Maca
Maca je jednou z nejspolehlivějších adaptogenních bylin. To znamená, že chrání před stresovými faktory, které bývají obvyklými zabijáky sexuální touhy. Navíc harmonizuje hormonální rovnováhu, dodává tělu energii, je zdrojem zinku nezbytného pro zdravé sexuální funkce, má rovněž příznivý vliv na libido a zvyšuje sexuální uspokojení.

 

PRO NĚJ

Škornice
V čínské medicíně je známá pod názvem “Bylina prostopášného(nebo nadrženého) kozla”. Obvykle se používá pro léčbu nízkého milostného apetitu, erektilní dysfunkce a chronické únavy. U mužů, kteří tyto problémy nemají, škornice ještě více podnítí sexuální choutky, zaručí spolehlivou erekci a neuvěřitelnou vytrvalost.

lb-skornice

Ženšen
Ženšen je symbolem zdraví a dlouhověkosti a bývá pokládán za krále všech bylin. Má na organismus celkově tonizující vliv. Pro sexuální funkce je důležité jeho dlouhodobé působení na produkci testosteronu. Při užití 10-30 minut před sexem zvyšuje hladinu oxidu dusnatého v krvi, čímž zlepšuje průtok krve do penisu.

 

PRO OBA

Kotvičník zemní
Kotvičník obsahuje steroidní saponin protodioscin, který je prekurzorem produkce testosteronu. Také spouští uvolňování oxidu dusnatého v topořivých tělesech, následnou dilataci krevních cév a větší průtok krve. Prokrvení tkáně topořivých těles je podstatný nejen pro mužskou erekci. Topořivá tělesa nejsou součástí pouze mužské chlouby, u žen se nachází v klitorisu a stěně poševní předsíně. Uživatelé kotvičníku vykazují také větší sexuální touhu a intenzivnější orgasmy.

Guarana
Semena guarany vynikají vysokým podílem analogu kofeinu, jemuž se říká guaranin. Ve srovnání s kávou je guarana 3-4 krát silnější, její stimulační účinek je však postupný a dlouhodobý. Guaranin kromě snížení únavy nebo zmírnění bolestí hlavy stimuluje libido, povzbuzuje správnou činnost srdce a zlepšuje krevní oběh. Obsažený theofylin zase rozšiřuje cévy. Společně pak tyto dvě účinné složky prospívají kvalitnímu prokrvení intimních partií.

Štítky , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Redakce

Označení Redakce v prvním případě znamená, že autor článku si přeje zachovat své soukromí. Druhou možností je, že se jedná o text, na němž se podílelo více autorů.

Komentáře jsou uzavřeny.