Tipy na zdravé vánoční dárky pro celou rodinu

vanocni-darky
foto: Pixabay.com/Yvette Fang

Najít ten nejvhodnější dárek pro své blízké může být někdy pěkně tvrdý oříšek. Abyste jej snáze rozlouskli, poradíme vám několik tipů na dárky, které se hodí vždycky. Jde o bylinky a potravinové doplňky, které podpoří vitalitu a kondici. Do nového roku můžete lidem, na kterých vám nejvíce záleží, hodně zdraví nejen popřát, ale zároveň jim tímto dárkem i kousek zdraví navíc dopřát. Takový dárek jistě potěší každého obdarovaného a dobrý pocit z něj budete mít i vy.

Maca Exotic Herbs

Maca pro maminku

Zvládnout vedení domácnosti je pro všechny mámy hodně náročné v průběhu celého roku a před vánočními svátky se často stres ještě stupňuje. Proto jim jistě udělá radost maca . Kořen této peruánská horské rostliny je považován za jeden z nejúčinnějších adaptogenů. Pomáhá organismu snáze překonat neblahé účinky nejrůznějších stresových faktorů a celkově stimuluje imunitu. Obsahuje komplex minerálů, aminokyselin, alkaloidů, mastných kyselin a vitamínů C, E, B1 a B2. Pomáhá činnosti endokrinního systému, zejména hypofýzy, nadledvinek a štítné žlázy, a tak účinně harmonizuje hladinu hormonů v těle.

Můžete si vybrat unikátní směs bílé, červené a černé maky, případně některý z mixů maky s jinou synergicky působící bylinou. Pro ženy jsou nejvhodnější Ašvaganda&Maca nebo Guarana&Maca.

 

Kotvičník Exotic Herbs

Kotvičník pro tatínka

Každý chlap potřebuje hodně síly, aby unesl v náručí manželku, zvládal hrát si s dětmi, v práci odvedl to, co je třeba, a ve volném čase si mohl ještě zasportovat s kamarády. Chce to pořádné svaly a spoustu energie. Získat obojí pomůže kotvičník zemní obsahující vysokou koncentraci fytosterolů – sloučenin zvyšujících produkci testosteronu. Používá se k dosažení vyšší fyzické výkonnosti a k rozvoji svalové hmoty. Usnadňuje spalování nadbytečných tukových zásob, prospívá kardiovaskulárnímu zdraví a pomáhá léčit mrzutost. Nejvíce je však ceněn jako rostlinné afrodiziakum zlepšující sexuální funkce a libido.

Čistý kotvičník nejvyšší kvality je k dostání v praktických veganských kapslích pro snadné dávkování v balení 100 kapslí a také ve zvýhodněném XL balení 300 kapslí + 100 kapslí ZDARMA.

 

Inca Collagen Exotic Herbs

Mořský kolagen pro babičku

Babičky si musíme hýčkat. Když nestíháme, jsou to totiž často ony, kdo zavede děti do školky, doprovází je do zájmových kroužků a připraví pro ně nezapomenutelné prázdniny. Taková správná babička se tudíž hezky naběhá. Aby ji nebolely klouby, nadělte jí pod stromeček hydrolyzovaný mořský Inca Collagen. Tento přírodní preparát je ze všech kolagenových doplňků na trhu zaručeně ten nejúčinnější a v přepočtu na množství účinné látky zároveň cenově nejvýhodnější.

Inca Collagen můžete zakoupit v balení obsahujícím 30 dávek ve zlatých sáčcích. Cenově zvýhodněný je pak multipack 3 balení, který zaručí dostatek kolagenu na celý rok.

 

Ženšen Exotic Herbs

Ženšen pro dědečka

Všehoj ženšenový je nejznámější bylinou tradiční čínské medicíny a symbolem dlouhověkosti. Má neobyčejně široké spektrum léčebných indikací, často typických pro muže vyššího věku. Věhlasné jsou jeho imunomodulační a tonizující účinky. Odstraňuje únavu a vyčerpání, zlepšuje regeneraci a rekonvalescenci, podporuje mentální činnost a posiluje koncentraci. Je výborným preventivním prostředkem proti řadě civizizačních chorob, především respirační, kardiovaskulární a trávící soustavy.

Využijte cenově výhodné balení Ženšenu Exotic Herbs 300 kapslí + 100 kapslí ZDARMA. Doporučujeme také jedinečný Matcha&Ženšen spojující benefity všehoje a nejkvalitnějšího japonského zeleného čaje.

 
 

Goji Exotic Herbs

Dary přírody pro malé mlsouny

Který zdravý dáreček udělá zaručeně radost dětem? V lékárně vám nejspíš budou tvrdit, že vitamíny pro děti. Ty jsou ale synteticky vyráběné, často přibarvované nebo slazené umělými sladidly. Mnohem lepší možností jsou přírodní pamlsky. Chutově i vzhledově atraktivní jsou sušené plody kustovnice čínské známé jako goji. V tomto ovoci se nachází 18 různých aminokyselin, 21 minerálů, obrovské množství vitamínu C a také vitamíny E, B1, B2, B6. Posiluje imunitu, chrání buňky před poškozením volnými radikály, dodává energiii a optimalizuje činnost nervové soustavy. Výběrové sušené plody Goji Exotic Herbs v půlkilovém balení uchlácholí mlsné jazýčky na dlouhou dobu.

Pokud váš potomek preferuje čokoládové sladkosti, dopřejte mu originální čokoládu z nepraženého kakaa z rodinné čokoládovny Františka Bačíka v Troubelicích. V eshopu GUARANAPLUS jsou na výběr různé druhy hořké, mléčné i bílé čokolády.

Štítky , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Redakce

Označení Redakce v prvním případě znamená, že autor článku si přeje zachovat své soukromí. Druhou možností je, že se jedná o text, na němž se podílelo více autorů.

Komentáře jsou uzavřeny.