Search
Close this search box.

Tipy na zdravé vánoční dárky pro celou rodinu

Zdroj: Freepik.com

Najít ten nejvhodnější dárek pro své blízké může být někdy pěkně tvrdý oříšek. Abyste ho snáze rozlouskli, poradíme vám několik tipů na dárky, které se hodí vždycky. Jde o bylinky a potravinové doplňky, které podpoří vitalitu a kondici. Do nového roku můžete lidem, na kterých vám nejvíce záleží, hodně zdraví nejen popřát, ale zároveň jim tímto dárkem i kousek zdraví navíc dopřát. Takový dárek jistě potěší každého obdarovaného a dobrý pocit z něj budete mít i vy.

Maca pro maminku

Zvládnout vedení domácnosti je pro všechny mámy hodně náročné v průběhu celého roku a před vánočními svátky se často stres ještě stupňuje. Proto jim jistě udělá radost maca. Kořen této peruánské horské rostliny je považován za jeden z nejúčinnějších adaptogenů. Pomáhá organismu snáze překonat neblahé účinky nejrůznějších stresových faktorů a celkově stimuluje imunitu. Obsahuje komplex minerálů, aminokyselin, alkaloidů, mastných kyselin a vitamínů C, E, B1 a B2. Pomáhá činnosti endokrinního systému, zejména hypofýzy, nadledvinek a štítné žlázy, a tak účinně harmonizuje hladinu hormonů v těle.

Můžete si vybrat klasiku v podobě Maca tablet, nebo si zakoupit  případně některý z mixů macy s jinou synergicky působící bylinou. Pro ženy jsou nejvhodnější Organic Maca caps + Raw Aguaje caps nebo Maca kapsle ve výhodných setech.

Kotvičník pro tatínka

Každý chlap potřebuje hodně síly, aby unesl v náručí manželku, zvládal si hrát s dětmi, v práci odvedl to, co je třeba, a ve volném čase si mohl ještě zasportovat s kamarády. Chce to pořádné svaly a spoustu energie. Získat obojí pomůže kotvičník zemní obsahující vysokou koncentraci fytosterolů – sloučenin zvyšujících produkci testosteronu. Používá se k dosažení vyšší fyzické výkonnosti a rozvoji svalové hmoty. Usnadňuje spalování nadbytečných tukových zásob, prospívá kardiovaskulárnímu zdraví a pomáhá léčit mrzutost. Nejvíce je však ceněn jako rostlinné afrodiziakum zlepšující sexuální funkce a libido.

Koncentrovaný extrakt kotvičníku nejvyšší kvality je k dostání ve formě bylinného koncentrátu Tribulus Terrestris Forte nebo jako kotvičník čaj.

Mořský kolagen pro babičku

Babičky si musíme hýčkat. Když nestíháme, jsou to totiž často ony, kdo zavede děti do školky, doprovází je do zájmových kroužků a připraví pro ně nezapomenutelné prázdniny. Taková správná babička se tudíž hezky naběhá. Aby ji nebolely klouby, nadělte jí pod stromeček hydrolyzovaný mořský Inca Collagen. Tento přírodní preparát je ze všech kolagenových doplňků na trhu zaručeně ten nejúčinnější a v přepočtu na množství účinné látky zároveň cenově nejvýhodnější.

Qi Collagen je velmi účinný kolagenový nápoj díky zesílenému efektu působení 3 složek. Obsahuje bioaktivní mořský kolagen I. a II. typu, ajurvédský bylinný komplex a přírodní vitamin C.

Ženšen pro dědečka

Všehoj ženšenový je nejznámější bylinou tradiční čínské medicíny a symbolem dlouhověkosti. Má neobyčejně široké spektrum léčebných indikací, často typických pro muže vyššího věku. Věhlasné jsou jeho imunomodulační a tonizující účinky. Odstraňuje únavu a vyčerpání, zlepšuje regeneraci a rekonvalescenci, podporuje mentální činnost a posiluje koncentraci. Je výborným preventivním prostředkem proti řadě civilizačních chorob, především respirační, kardiovaskulární a trávicí soustavy.

Podpořte svou mentální činnost, imunitu a dodejte tělu sílu s doplňkem stravy Revitae, který obsahuje unikátní kombinaci kustovnice čínské (Lycium chinense Mill), kořene kudzu (Pueraria lobata), jinanu dvoulaločného (Ginkgo biloba), ženšenu (Panax ginseng), rakytníku řešetlákového (Hippophae rhamnoides), vitaminů skupiny B, a oleje z dýňových semen.

Zdroj: Freepik.com

Dary přírody pro malé mlsouny

Který zdravý dáreček udělá zaručeně radost dětem? V lékárně vám nejspíš budou tvrdit, že vitamíny pro děti. Ty jsou ale vyráběné synteticky, často přibarvované nebo slazené umělými sladidly. Mnohem lepší možností jsou přírodní pamlsky. Chuťově i vzhledově atraktivní jsou sušené plody kustovnice čínské, která je známá jako goji. V tomto ovoci se nachází 18 různých aminokyselin, 21 minerálů, obrovské množství vitamínu C a také vitamíny E, B1, B2, B6. Posiluje imunitu, chrání buňky před poškozením volnými radikály, dodává energii a optimalizuje činnost nervové soustavy.

Tip: Hledáte dárky na poslední chvíli? inspirujte se.

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Jak se dostat do formy po porodu

Porod je jedinečným a krásným zážitkem, který přináší radost, ale také změny na vašem těle. Po příchodu nového člena rodiny se mnoho

Tělo a kondice

5 tipů, jak zatočit se špatnou kondicí

Špatná kondice může ovlivnit náš každodenní život a bránit nám v plném využití našeho potenciálu. Ale nezoufejte! Existuje několik tipů, které vám