Sedmero bylinek, které usnadní studium k maturitě

studium
foto:Pixabay.com/kpgolfpro

Naučit se celé pemzum učiva nutné pro úspěšné absolvování maturity může být pěkně tvrdý oříšek. Pilní studenti, kteří vše nastudovali v průběhu uplynulých čtyř let, musí své vědomosti jen oprášit. Hůř jsou na tom ti, kteří o některé látce neměli ani páru a teď se ji musí narychlo nabiflovat.

Vzpomínáte si na scény z filmu Jak básníci přicházejí o iluze, ve kterých student Masařík různými metodami pomáhá Štěpánu Šafránkovi za mírný poplatek zvýšit mentální výkon, aby zvládl přípravu na zkoušky? My vám poradíme také a bez poplatku. Víme totiž, které bylinky nastartují mozek a udrží jej dlouho v obrátkách.

1. Ašvaganda
Ašvaganda má účinné antioxidační vlastnosti podporující zdravou mozkovou tkáň a kognitivní výkon. Jde o jeden z nejsilnějších přírodních adaptogenů, snižuje intenzitu stresových reakcí a pomáhá se s nimi snáze vypořádat. Zvyšuje fyzickou i psychickou vytrvalost.
Vysoce kvalitní ašvagandu bez aditiv koupíte na eshopu GUARANAPLUS.cz.

2. Brahmi
Brahmi harmonizuje funkce obou mozkových hemisfér. Zlepšuje všechny aspekty mentální činnosti, včetně schopnosti učit se nové informace a zapamatovat si je. Zvyšuje schopnost odolávat emocionálnímu stresu a pomáhá při nespavosti.

3. Guarana
Guarana obsahuje analog kofeinu – guaranin, a to až ve čtyřnásobném množství ve srovnání s kávou. Tomu odpovídá i dlouhodobý pozitivní účinek na koncentraci a odolnost vůči mentálnímu vyčerpání. Podporou krevního oběhu dochází také k lepšímu okysličování mozkové tkáně, jehož přínosem je snadnější učení se. Výhodou je šetrné pozvolné působení bez negativních dopadů známých u kávy, jako je rychlý útlum po odeznění účinku nebo podráždění žaludku.
Nejlepší guaranu koupíte u specialisty na tento produkt na eshopu GUARANAPLUS.cz.

 

banner-guaranaplus-728x90

 

4. Ginkgo
Listy Jinanu dvojlaločného jsou prastarým psychostimulátorem. Podněcují pracovní paměťové funkce a jsou optimální pro nápravu problémů souvisejících s pamětí. Neměli by jej ale užívat lidé trpící chudokrevností nebo užívající léky na ředění krve.

5. Maca
Maca dodává psychickou i fyzickou energii. Tradičně se používá pro snížení stresu a úzkosti. Celkově zdokonaluje poznávací funkce mozku, od lepší koncentrace a způsobilosti k učení až po dobrou paměť a zpracování informací.
Čistý prášek z kořene macy a směs Guarana-Maca nabízí eshop GUARANAPLUS.cz.

6. Oregano
Český název této bylinky Dobromysl napovídá, že dokáže zklidnit ve chvílích nervového vypětí. Posiluje organismus a zajišťuje lepší cirkulaci krve, čímž vytváří mozku ideální podmínky pro jeho práci.

7. Ženšen
Ženšen je spolehlivým ochráncem mozkových buněk před poškozením vznikajícím v důsledku působení volných radikálů. Zvyšuje duševní výkonnost a schopnost soustředit se, brání před poruchami paměti a odbourává stres. Po tisíciletí je využíván jako prostředek na vyšší tělesnou i duševní vytrvalost.
Důvěřujte čínské medicíně a objednejte ženšen na eshopu GUARANAPLUS.cz.

Nezaručíme samozřejmě, že při požívání uvedených bylinek vám učivo naskáče samo do hlavy. Zvýší však vaše šance, že se potřebné naučíte rychleji, dobře si vše zapamatujete a pomohou vám udržet se v klidu bez zbytečného nervování. Tak ať vám to vyjde!

Štítky , , , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Redakce

Označení Redakce v prvním případě znamená, že autor článku si přeje zachovat své soukromí. Druhou možností je, že se jedná o text, na němž se podílelo více autorů.

Komentáře jsou uzavřeny.