Search
Close this search box.

Jak získat pevnější svaly a chuť na sex

Zdroj: Freepik.com

Myslíte si, že pro vášnivý sex je nejdůležitější láska? Máte pravdu, nepodceňujte ale ani fyzickou stránku. Sport a zdravý životní styl jsou osvědčenou cestou k dobré tělesné kondici. Nemusíte být špičkoví atleti, abyste poznali, že síla, vytrvalost a pružnost svalů posouvají hranice vašich mileneckých schopností na vyšší úroveň. Vydržíte déle, máte dostatek energie, nezadýcháte se tolik, prokrvují se vám příslušné orgány a můžete vyzkoušet náročnější polohy. Trénované a hezky tvarované tělo vás dělá přitažlivější a získáte také vyšší sebevědomí. Neméně důležité jsou ovšem také hormonální stabilita a libido. S tím pomohou rostlinná afrodiziaka.

Rostlinná afrodiziaka

Libido a výkonnost ovlivňují pohlavní hormony. Po třicítce dochází k jejich přirozenému úbytku v těle, ke zpomalení tohoto procesu výborně slouží rostlinná afrodiziaka. Tyto bylinky upraví hormonální hladinu, zvýší touhu, posílí fyzičku, dodají energii a zlepší cirkulaci krve.

Kotvičník zemní

Zvyšuje produkci pohlavních hormonů a posiluje potenci. Pro schopnost podporovat růst svalové hmoty je velmi oblíbený u sportovců. V psychické rovině pomáhá potlačovat stres a úzkost.
Vyzkoušejte nejkvalitnější kotvičník čaj z Bulharska nebo bioinformační solitérní bylinný koncentrát Tribulus Terrestris Forte z našeho e-shopu Klub Energy Tábor.

Maca

Maca v sobě skrývá komplex látek dodávajících tělu energii, má celkově omlazující vliv a zlepšuje elasticitu těla. Poskytuje organismu dostatek zinku, který je jedním z důležitých prvků stimulujících správnou tvorbu pohlavních hormonů.

Guarana

Je energetickou bombou. Disponuje až čtyřnásobným množstvím kofeinu ve srovnání s kávou. Zlepšuje prokrvení intimních partií, to vede k intenzivnímu prožitku, dodává energii a rozpaluje smyslnost.

Ašvaganda

Bývá označována jako indický ženšen. Je používána ke zlepšení fyzičky, obnovu vitality a podnícení sexuálních funkcí. Zvyšuje vytrvalost při sportu, ale i při fyzicky náročnějších sexuálních hrátkách.
Omlazující účinek ašvagandy zlepšuje intimní život a podporuje tělesnou i duševní kondici.

Bylinné přípravky z eshopu Klub Energy Tábor jsou afrodiziaka vytvořená přírodou. Jejich šetrné působení bez vedlejších účinků vás dostanete do formy, při které si užijete sex, aniž byste museli lapat po dechu.

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Jak zkrotit chutě na sladké?

Cukr je silně návykový, a pokud se ho zrovna snažíte omezit, bude po něm vaše tělo prahnout mnohem intenzivněji. Jak nezvladatelnou chuť

Tělo a kondice

Cvičení při nemoci?

Jak je to se cvičením během onemocnění? Kdy v tréninku pokračovat a v jaké chvíli se naopak raději léčit? Připravili jsme si pro

Tělo a kondice

6 projevů, že máte málo pohybu

Pohyb je pro tělo velmi důležitý, zvyšuje fyzickou kondici a udržuje člověka v psychické pohodě. Jak poznat, že ho máte nedostatek a na