Jak získat pevnější svaly a chuť na sex

foto:Freeimages.com/Afonso Lima

Myslíte si, že pro vášnivý sex je nejdůležitější láska? Máte pravdu, nepodceňujte ale ani fyzickou stránku. Sport a zdravý životní styl jsou osvědčenou cestou k dobré tělesné kondici. Nemusíte být špičkoví atleti, abyste poznali, že síla, vytrvalost a pružnost svalů posouvají hranice vašich mileneckých schopností na vyšší úroveň. Vydržíte déle, máte dostatek energie, nezadýcháte se tolik, prokrvují se vám příslušné orgány a můžete vyzkoušet náročnější polohy. Trénované a hezky tvarované tělo vás dělá přitažlivější a získáte také vyšší sebevědomí.

Libido a výkonnost ovlivňují pohlavní hormony. Po třicítce dochází k jejich přirozenému úbytku v těle, ke zpomalení tohoto procesu výborně slouží rostlinná afrodiziaka. Tyto bylinky upraví hormonální hladinu, zvýší touhu, posílí fyzičku, dodají energii a zlepší cirkulaci krve.

Kotvičník zemní zvyšuje produkci pohlavních hormonů a posiluje potenci. Pro schopnost podporovat růst svalové hmoty je velmi oblíben u sportovců. V psychické rovině pomáhá potlačovat stres a úzkost.
Vyzkoušejte nejkvalitnější kotvičník z Bulharska v produktech Guaranaplus. Mix mleté nati a semen kotvičníku zaručuje optimální účinek.

Maca v sobě skrývá komplex látek dodávajících tělu energii, má celkově omlazují vliv a zlepšuje elasticitu těla. Poskytuje organismu dostatek zinku, který je jedním z důležitých prvků stimulujících správnou tvorbu pohlavních hormonů.
Bylinné doplňky zahrnují nejen čistou organickou macu, ale i speciální směsi Guarana-Maca a Kotvičník-Maca. Objevte jejich sílu a vliv na sexuální zdraví.

 

lb-exoticherbs-maca

 

Guarana je energetickou bombou. Disponuje až čtyřnásobným množstvím kofeinu ve srovnání s kávou. Zlepšuje prokrvení intimních partií vedoucí k intenzivnímu prožitku, dodává energii a rozpaluje smyslnost.
Prvotřídní brazilskou guaranu naleznete na Guaranaplus.cz, kde si můžete vybrat z nabídky balení od 20 do 200 tablet, nebo zvolit prášek z drcených guaranových plodů.

Ašvaganda bývá označována jako indický ženšen. Je používána ke zlepšení fyzičky, obnovu vitality a podnícení sexuálních funkcí. Zvyšuje vytrvalost při sportu, ale i při fyzicky náročnějších sexuálních hrátkách.
Omlazující účinek ašvagandy zlepšuje intimní život a podporuje tělesnou i duševní kondici. V prášku nebo veganských kapslích ji koupíte na GuaranaPlus.cz.

Bylinné přípravky Exotic Herbs jsou afrodisiaka vytvořená přírodou. Jejich šetrné působení bez vedlejších účinků vás dostanete do formy, při níž si užijete sex , aniž musíte lapat po dechu.

Štítky , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Redakce

Označení Redakce v prvním případě znamená, že autor článku si přeje zachovat své soukromí. Druhou možností je, že se jedná o text, na němž se podílelo více autorů.

Komentáře jsou uzavřeny.