Jak získat pevnější svaly a chuť na sex

Myslíte si, že pro vášnivý sex je nejdůležitější láska? Máte pravdu, nepodceňujte ale ani fyzickou stránku. Sport a zdravý životní styl jsou osvědčenou cestou k dobré tělesné kondici. Nemusíte být špičkoví atleti, abyste poznali, že síla, vytrvalost a pružnost svalů posouvají hranice vašich mileneckých schopností na vyšší úroveň. Vydržíte déle, máte dostatek energie, nezadýcháte se tolik, prokrvují se vám příslušné orgány a můžete vyzkoušet náročnější polohy. Trénované a hezky tvarované tělo vás dělá přitažlivější a získáte také vyšší sebevědomí. Neméně důležité je ovšem také hormonální stabilita a libido. S tím pomohou rostlinná afrodiziaka.

Rostlinná afrodiziaka

Libido a výkonnost ovlivňují pohlavní hormony. Po třicítce dochází k jejich přirozenému úbytku v těle, ke zpomalení tohoto procesu výborně slouží rostlinná afrodiziaka. Tyto bylinky upraví hormonální hladinu, zvýší touhu, posílí fyzičku, dodají energii a zlepší cirkulaci krve.

Kotvičník zemní

Zvyšuje produkci pohlavních hormonů a posiluje potenci. Pro schopnost podporovat růst svalové hmoty je velmi oblíben u sportovců. V psychické rovině pomáhá potlačovat stres a úzkost.
Vyzkoušejte nejkvalitnější kotvičník čaj z Bulharska nebo bioinformační solitérní bylinný koncentrát Tribulus Terrestris Forte z našeho e-shopu Klub Energy Tábor.

Maca

Maca v sobě skrývá komplex látek dodávajících tělu energii, má celkově omlazují vliv a zlepšuje elasticitu těla. Poskytuje organismu dostatek zinku, který je jedním z důležitých prvků stimulujících správnou tvorbu pohlavních hormonů.

Guarana

Je energetickou bombou. Disponuje až čtyřnásobným množstvím kofeinu ve srovnání s kávou. Zlepšuje prokrvení intimních partií vedoucí k intenzivnímu prožitku, dodává energii a rozpaluje smyslnost.

Ašvaganda

Bývá označována jako indický ženšen. Je používána ke zlepšení fyzičky, obnovu vitality a podnícení sexuálních funkcí. Zvyšuje vytrvalost při sportu, ale i při fyzicky náročnějších sexuálních hrátkách.
Omlazující účinek ašvagandy zlepšuje intimní život a podporuje tělesnou i duševní kondici.

Bylinné přípravky z eshopu Klub Energy Tábor jsou afrodiziaka vytvořená přírodou. Jejich šetrné působení bez vedlejších účinků vás dostanete do formy, při níž si užijete sex , aniž musíte lapat po dechu.

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Jak se vyhnete ranní únavě?

Známe to všichni. Vykročíme z postele levou nohou a cítíme se pod psa, ranní únava nečekaně přichází. Většinou jde pouze o chvilkový moment,

Tělo a kondice

6 projevů, že se málo hýbete

Pohyb je pro tělo velmi důležitý, zvyšuje fyzickou kondici a udržuje člověka v psychické pohodě. Jak poznat, že ho máte nedostatek a na

Tělo a kondice

Co s namoženými svaly po tréninku?

Namožení svalů potká čas od času každého, kdo pravidelně provádí fyzickou aktivitu. Je to nepříjemný problém doprovázený intenzivní bolestí a neschopností vykonávat