Search
Close this search box.

Pozvánka na festival ZDRAVÍ A DUŠE 2016

Zdroj: BylinkyDnes.cz

Tento festival již skončil, i přesto si můžete udělat chvilku na čas pro zdraví a nechat se hýčkat přírodou.

Od pátku 23. do neděle 25. září 2016 je pro vás na Výstavišti Černá louka v Ostravě připraven festival ZDRAVÍ A DUŠE věnovaný zdravé výživě, ezoterice, alternativní medicíně a učení Feng-Shui, v souladu s kterým je celý areál výstavy koncipován. Kromě výstavních expozic se můžete těšit na více než 60 přednášek a pódium s bohatým programem. Uklidňující atmosféru festivalu dotváří odpočinkové a relaxační zóny, občerstvit se můžete v čajovně nebo vegetariánské jídelně. Děti jistě zaujme možnost vytvořit si vlastní mandalu, naučit se skládat origami, vyzkoušet si malování henou nebo se zabavit hrami a kvízy.

Letošní ročník festivalu obohatí svými prezentacemi přes 100 vystavovatelů z oblasti zdravého životního stylu a ezoteriky. Nebude chybět veganství, raw strava, bio produkty z farem a speciální výživové poradenství. Nedílnou součástí zůstává alternativní medicína a Feng-shui. Velmi nás těší, že na festivalu můžete potkat také bratry Háblovy, majitele firmy GUARANAPLUS, která vyrábí čisté přírodní bylinné doplňky stravy a je hlavním partnerem našeho magazínu. A lákadlem pro vás bude také stánek s nimi úzce spolupracující Čokoládovny Troubelice, který vždy oplývá záplavou fantastických zdravých dobrot.

Brány festivalu ZDRAVÍ A DUŠE na Výstavišti Černá louka v Ostravě jsou otevřeny 23. a 24. září 2016 od 10.00 do 18.00, v neděli 25. září 2016 od 10.00 do 16.00. Srdečně vás zveme.

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Jak se dostat do formy po porodu

Porod je jedinečným a krásným zážitkem, který přináší radost, ale také změny na vašem těle. Po příchodu nového člena rodiny se mnoho

Tělo a kondice

5 tipů, jak zatočit se špatnou kondicí

Špatná kondice může ovlivnit náš každodenní život a bránit nám v plném využití našeho potenciálu. Ale nezoufejte! Existuje několik tipů, které vám