Máme 500 fanoušků, rozdáváme dárky

facebook-500-fans

Když jsme před třemi týdny spouštěli do provozu náš magazín, ani jsme nepředpokládali, že si najde tak rychle cestu k takovému množství úžasných čtenářů. Mile nás proto překvapilo, že jsme již dnes dosáhli první pětistovky fanoušků na Facebooku, kterým se líbí to, co děláme.

Velice si vážíme vaší přízně a považujeme ji pro nás za zavazující. Budeme dělat vše, co je v našich silách, abyste stále nacházeli v našich článcích novou inspiraci. DĚKUJEME.

 

A protože jde o událost, která se musí oslavit, připravili jsme pro vás ve spolupráci s eshopem GUARANAPLUS.cz dárky ve formě slevových kupónů na nákup. Jelikož slavíme 500 označení To se mi líbí, rozhodli jsme, že vám poskytneme 500% slev – rozdáváme 50 kupónů na 10% slevu.

 

kupon-bda500f10

Kliknutím přejdete do eshopu. Uvedený kód kuponu zadáte do políčka v nákupním košíku e-shopu. Sleva se nevztahuje na akční produkty.

 

POZOR! KUPÓNŮ JE POUZE 50, BUĎTE PROTO RYCHLÍ A NEPROPÁSNĚTE SVOU ŠANCI NA VÝHODNÝ NÁKUP KVALITNÍCH ROSTLINNÝCH DOPLŇKŮ STRAVY.

Štítky , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Redakce

Označení Redakce v prvním případě znamená, že autor článku si přeje zachovat své soukromí. Druhou možností je, že se jedná o text, na němž se podílelo více autorů.

Komentáře jsou uzavřeny.