Search
Close this search box.

Máme 500 fanoušků, rozdáváme dárky

Zdroj: BylinkyDnes.cz

Když jsme před třemi týdny spouštěli do provozu náš magazín, ani jsme nepředpokládali, že si najde tak rychle cestu k takovému množství úžasných čtenářů. Mile nás proto překvapilo, že jsme již dnes dosáhli první pětistovky fanoušků na Facebooku, kterým se líbí to, co děláme.

Velice si vážíme vaší přízně a považujeme ji pro nás za zavazující. Budeme dělat vše, co je v našich silách, abyste stále nacházeli v našich článcích novou inspiraci. DĚKUJEME.

A protože jde o událost, která se musí oslavit, připravili jsme pro vás ve spolupráci s eshopem GUARANAPLUS.cz dárky ve formě slevových kuponů na nákup. Jelikož slavíme 500 označení To se mi líbí, rozhodli jsme se, že vám poskytneme 500% slev – rozdáváme 50 kuponů na 10% slevu.

kupon-bda500f10

Kliknutím přejdete do e-shopu. Uvedený kód kuponu zadáte do políčka v nákupním košíku e-shopu. Sleva se nevztahuje na akční produkty.

POZOR! KUPONŮ JE POUZE 50, BUĎTE PROTO RYCHLÍ A NEPROPÁSNĚTE SVOU ŠANCI NA VÝHODNÝ NÁKUP KVALITNÍCH ROSTLINNÝCH DOPLŇKŮ STRAVY.

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Jak zkrotit chutě na sladké?

Cukr je silně návykový, a pokud se ho zrovna snažíte omezit, bude po něm vaše tělo prahnout mnohem intenzivněji. Jak nezvladatelnou chuť

Tělo a kondice

Cvičení při nemoci?

Jak je to se cvičením během onemocnění? Kdy v tréninku pokračovat a v jaké chvíli se naopak raději léčit? Připravili jsme si pro

Tělo a kondice

6 projevů, že máte málo pohybu

Pohyb je pro tělo velmi důležitý, zvyšuje fyzickou kondici a udržuje člověka v psychické pohodě. Jak poznat, že ho máte nedostatek a na