Zvěrokruh a bylinky: Střelec

zverokruh-strelec
koláž:BylinkyDnes.cz

Střelci bývají neuvěřitelně činorodí jedinci, kteří se svým sklonem k vyhýbání se odpočinku vystavují potížím s pohybovým aparátem. Naštěstí jsou tu bylinky, co při problémech pomohou.

Charakteristika
Střelec si rád vysní nějaký ideál, který by chtěl ve svém životě zrealizovat, a jde si pevně po trnité cestě za ním. Díky své stálé energii, slušnosti a uctivosti se mu jde za svými cíli lépe a obvykle mu rádo pomůže i okolí. Střelec bývá oblíbeným parťákem známý věčným klidem, jež z něj vyzařuje. Harmonii Střelci mohou narušit pouze závistivci, kteří mu háží klacky pod nohy při cestě za jeho cílem. V takových situacích dovede Střelec opravdu vybuchnout.

Střelec a vztahy
Vztahy navazuje snadno, rád protějšek obdarovává a dokáže zajistit chod rodiny. Jediným problémem Střelci může být čekání na toho pravého dokonalého partnera, kterého také najít nemusí. Střelci se může stát nejbližším partnerem Ryba, Blíženec či Rak.

Střelec a zdraví
Střelec si ne a ne dopřát trochu toho odpočinku. Kamenem úrazu bývá, že neustále koumá a kutí. Tím přetěžuje své tělo, což se pak projevuje bolestmi, zejména zad a krční páteře. Dává také zabrat všem kloubům, obvykle nejvíce trpí klouby dolních končetin-kyčle a kolena. Často se u Střelců v pokročilém věku objevuje revmatismus. Střelec by si měl čas od času umět užit volný čas v klidu, vsedě, vleže a hlavně v pohodlí.

Bylinky vhodné pro Střelce
kopřiva, březový list, kotvičník zemní, řimbaba, pampeliška, vilkakora, jitrocel, třezalka


BARVA: všechny odstíny modré

ŽIVEL: oheň

VLÁDNOUCÍ PLANETA: Jupiter

Close