Search
Close this search box.

Zvěrokruh a bylinky: Střelec

Zdroj: Freepik.com

Charakteristika

Střelec si rád vysní nějaký ideál, který by chtěl ve svém životě zrealizovat, a jde si pevně po trnité cestě za ním. Díky své stálé energii, slušnosti a uctivosti se mu jde za svými cíli lépe a obvykle mu rádo pomůže i okolí. Střelec bývá oblíbeným parťákem, je známý věčným klidem, který z něj vyzařuje. Harmonii Střelci mohou narušit pouze závistivci, kteří mu hází klacky pod nohy při cestě za jeho cílem. V takových situacích dovede Střelec opravdu vybuchnout.

Střelec a vztahy

Vztahy navazuje snadno, rád protějšek obdarovává a dokáže zajistit chod rodiny. Jediným problémem Střelce může být čekání na toho pravého dokonalého partnera, kterého také najít nemusí. Střelci se může stát nejbližším partnerem Ryba, Blíženec či Rak.

Střelec a zdraví

Střelec si ne a ne dopřát trochu toho odpočinku. Kamenem úrazu bývá, že neustále koumá a kutí. Tím přetěžuje své tělo, což se pak projevuje bolestmi, zejména zad a krční páteře. Dává také zabrat všem kloubům, obvykle nejvíce trpí klouby dolních končetin – kyčle a kolena. Často se u Střelců v pokročilém věku objevuje revmatismus. Střelec by si měl čas od času umět užít volné chvíle v klidu, vsedě, vleže a hlavně v pohodlí.

Bylinky vhodné pro Střelce

kopřiva, březový list, kotvičník zemní, řimbaba, pampeliška, vilcacora, jitrocel, třezalka

BARVA: všechny odstíny modré

ŽIVEL: oheň

VLÁDNOUCÍ PLANETA: Jupiter

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Co s namoženými svaly po tréninku?

Namožení svalů potká čas od času každého, kdo pravidelně provádí fyzickou aktivitu. Je to nepříjemný problém doprovázený intenzivní bolestí a neschopností vykonávat