Zvěrokruh a bylinky: Ryby

zverokruh-ryby
koláž:BylinkyDnes.cz

Charakteristika
Ryby jsou velmi citlivé, empatické a harmonické znamení. Pomaleji se vyrovnávají se změnami a novinkami. Jejich silná intuitivnost jim s tím však napomáhá. Přecitlivělost Rybám mnohdy brání v činech. V nouzi však Ryba dokáže vždy pomoci a ráda se stává věrným opatrovníkem, pro což si ji okolí cení.

Ryby a vztahy
Ryby by si měly dát pozor na to, s kým vztahy navazují. Jednoduše otevřou svou náruč i těm, kteří za to nestojí, a mohou se nechat svést na nesprávnou cestu. Mírumilovnost a harmonie dělá z Ryb ideálního partnera pro klidný a dlouhý vztah plný lásky a porozumění. Vhodným protějškem je Rybě Štír a Rak.

Ryby a zdraví
Ryby jsou velmi přecitlivělé. Je třeba brát věci s trochou nadhledu, jelikož jinak si sami přivozují zbytečné stresové situace, přepjatost až deprese. Poměrně snadno podléhají nezdravým závislostem. Pozornost by měli věnovat chodidlům a prstům na nohou. Chodidla jim často otékají, vznikají zde infekce a poranění, které rybám pak brání v ladném pohybu a způsobují bolestivou chůzi.

Bylinky vhodné pro Ryby
lapačo, vřes, bříza, meduňka, heřmánek, guarana


BARVA: zelená, modrá, fialová

ŽIVEL: voda

VLÁDNOUCÍ PLANETA: Neptun

Štítky , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Redakce

Označení Redakce v prvním případě znamená, že autor článku si přeje zachovat své soukromí. Druhou možností je, že se jedná o text, na němž se podílelo více autorů.

Komentáře jsou uzavřeny.