Search
Close this search box.

Zvěrokruh a bylinky: Ryby

Zdroj: Freepik.com

Charakteristika

Ryby jsou velmi citlivé, empatické a harmonické znamení. Pomaleji se vyrovnávají se změnami a novinkami. Jejich silná intuitivnost jim s tím však napomáhá. Přecitlivělost Rybám mnohdy brání v činech. V nouzi však Ryba dokáže vždy pomoci a ráda se stává věrným opatrovníkem, pro což si ji okolí cení.

Ryby a vztahy

Ryby by si měly dát pozor na to, s kým vztahy navazují. Jednoduše otevřou svou náruč i těm, kteří za to nestojí, a mohou se nechat svést na nesprávnou cestu. Mírumilovnost a harmonie dělá z Ryb ideálního partnera pro klidný a dlouhý vztah plný lásky a porozumění. Vhodnými protějšky jsou Štír a Rak.

Ryby a zdraví

Ryby jsou velmi přecitlivělé. Je potřeba brát věci s trochou nadhledu, jelikož jinak si přivozují zbytečné stresové situace, přepjatost až deprese. Poměrně snadno podléhají nezdravým závislostem. Pozornost by měly věnovat chodidlům a prstům na nohou. Chodidla jim často otékají, vznikají zde infekce a poranění, které Rybám pak brání v ladném pohybu a způsobují bolestivou chůzi.

Bylinky vhodné pro Ryby

lapačo, vřes, bříza, meduňka, heřmánek, guarana

BARVA: zelená, modrá, fialová

ŽIVEL: voda

VLÁDNOUCÍ PLANETA: Neptun

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Jak se dostat do formy po porodu

Porod je jedinečným a krásným zážitkem, který přináší radost, ale také změny na vašem těle. Po příchodu nového člena rodiny se mnoho

Tělo a kondice

5 tipů, jak zatočit se špatnou kondicí

Špatná kondice může ovlivnit náš každodenní život a bránit nám v plném využití našeho potenciálu. Ale nezoufejte! Existuje několik tipů, které vám