Rozlučte se s celulitidou dřív než skočíte do plavek

bikini

Za pár týdnů nastane ten pravý čas vyrazit k vodě a ukázat se světu v plavkách. Možná vás ale trápí pomyšlení, že vaše postava není ideální. Pokud jste na problémových partiích, na bocích a zadečku, přes zimu nastřádala nějaké to nějaké to deko navíc, může se na nich objevit pomerančová kůže. S tímto nedostatkem se můžete ještě porvat a včas se ho zbavit. Vhodnější než spoléhat se na zázračné krémy nebo drahé kosmetické procedury je úprava dietních návyků, cviky pro posílení svalů a snížení hmotnosti, stabilizace hormonální rovnováhy, detoxikace a alkalizace organismu. Báječnými pomocníky přitom jsou rostlinné přípravky s pro tělo šetrným, ale spolehlivým účinkem.

Guarana dodává energii pro cvičení a urychlí spalování špíčků
Bez aktivního pohybu to zkrátka nejde. Pravidelně se proto věnujte cvičení zaměřenému na velké svalové skupiny – hýždě a stehna. K efektivnímu tréninku vám pomůže originální brazilská Guarana. Ta obsahuje ve srovnání s kávou až čtyřnásobně velkou porci kofeinu, který je však vstřebáván pomalu a rovnoměrně. Nejenže je jedinečným stimulantem vytrvalosti a prostředkem potlačujícím fyzickou únavu, ale zároveň zrychluje metabolické odbourávání tuků.

Ostropestřec podporuje schopnost jater zbavovat organismus tuků
Játra jsou orgánem zodpovědným v nejvyšší míře za metabolismus lipidů. Ostropestřec mariánský je osvědčenou bylinou, která dokáže játra zbavit nahromaděných toxinů. Chrání jaterní tkáň před poškozením a podporuje schopnost její regenerace. Pro úspěšný boj s celulitidou je ostropestřec jedním z nejúčinnějších přírodních prostředků. Ostropestřec je k mání i v praktických veganských kapslích, které jsou ideální pro přesné dávkování a snadné užívání.

guaranaplus-ostropesrec

Kotvičník usnadňuje přeměnu tuků na svaly a vyhlazuje pokožku
Kotvičník zemní je legálním přírodním anabolikem, které hojně užívají kulturisté a atleti. Podporuje bez negativních účinků růst svalové hmoty a redukci tělesného tuku. Zatímco muži oceňují mocný vliv kotvičníku na posílení potence, ženám poskytne harmonizaci hormonální hladiny, která se odráží na snazším udržování štíhlé linie a pružné mladistvé pleti. Doporučujeme  směs mleté nati a semen bulharského kotvičníku známého vysokou kvalitou a účinností.

Maca pomáhá optimalizovat hormonální rovnováhu
U žen bývá pravidelné měsíční kolísání hladiny hormonů anebo jejich celkový úbytek s nástupem menopauzy častou příčinou vzniku celulitidy. Pro stimulaci správné tvorby hormonů je ideální maca, peruánská rostlina známá svým vlivem na plodnost už od dob Inků a užívaná po staletí jako omlazující komplex látek dodávající vitalitu. V nabídce bylinných doplňků GUARANAPLUS najdete nejen samotnou organickou macu, ale také speciální směsi Guarana-Maca a Kotvičník-Maca.

Mladý ječmen z Utahu vyrovnává pH překyseleného těla
Mezi překyselením organismu a celulitidou existuje přímá souvislost. Přebytky kyselin jsou ukládány do tukových vrstev, které pro jejich naředění zadržují množství vody. Tak dochází k deformaci tukových i vazivových tkání a vzniká celulitida. Sušená šťáva z mladého ječmene neutralizuje acidózu organismu, má detoxikační efekt a podporuje zásobení tkání kyslíkem nutné pro rychlé spalování tuků. Mladý ječmen vám poskytne, díky šetrnému zpracování, maximum nutričních složek pro alkalizaci těla.

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Jak se vyhnete ranní únavě?

Známe to všichni. Vykročíme z postele levou nohou a cítíme se pod psa, ranní únava nečekaně přichází. Většinou jde pouze o chvilkový moment,

Tělo a kondice

6 projevů, že se málo hýbete

Pohyb je pro tělo velmi důležitý, zvyšuje fyzickou kondici a udržuje člověka v psychické pohodě. Jak poznat, že ho máte nedostatek a na

Tělo a kondice

Co s namoženými svaly po tréninku?

Namožení svalů potká čas od času každého, kdo pravidelně provádí fyzickou aktivitu. Je to nepříjemný problém doprovázený intenzivní bolestí a neschopností vykonávat