Search
Close this search box.

Zvěrokruh a bylinky: Panna

Zdroj: Freepik.com

Charakteristika

Panna bývá velmi spolehlivá, se smyslem pro řád a pořádek. Někdy to přehání a stává se z ní puntičkář. Je trpělivá a poctivá a ráda lidem nápomocná. Občas Pannu táhne k zemi její nesmělost a to, že sama o sobě pochybuje. Naopak k vrcholu jí napomáhá vytrvalost, pracovitost a pečlivost.

Panna a vztahy

Jelikož Panna ráda vyhledává dokonalost až perfekcionismus, může mít občas problémy s navazováním vztahů. Hlavně ohledně lásky, Panny by se měly ve vztahu vyhýbat protikladným Střelcům. Kladné vztahy dokáží udržovat s Býkem či Kozorohem.

Panna a zdraví

Panny mají o své zdraví ve většině případů úzkostlivou starost až přehnanou péči, která mnohdy přechází až v sugesci. Panna si dokáže tak živě problémy se zdravím představovat, až si je postupem času vsugeruje a přenáší sama na sebe. Tím často trpí nervová soustava, zažívání, mohou nastat potíže s tenkým i tlustým střevem a vyprazdňováním. Může se potýkat s průjmem nebo i zácpou.

Bylinky vhodné pro Pannu

kotvičník zemní, meduňka, heřmánek, česnek

BARVA: zelená, žlutá, šedá

ŽIVEL: země

VLÁDNOUCÍ PLANETA: Merkur

Tip: Podívejte se i na další znamení zvěrokruhu.

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Jak se dostat do formy po porodu

Porod je jedinečným a krásným zážitkem, který přináší radost, ale také změny na vašem těle. Po příchodu nového člena rodiny se mnoho

Tělo a kondice

5 tipů, jak zatočit se špatnou kondicí

Špatná kondice může ovlivnit náš každodenní život a bránit nám v plném využití našeho potenciálu. Ale nezoufejte! Existuje několik tipů, které vám