Zvěrokruh a bylinky: Panna

zverokruh-panna
koláž:BylinkyDnes.cz

Charakteristika
Panna bývá velmi spolehlivá, se smyslem pro řád a pořádek. Někdy to přehání a stává se z ní puntičkář. Je trpělivá a poctivá a ráda lidem nápomocná. Občas Pannu táhne k zemi její nesmělost a to, že sama o sobě pochybuje. Naopak k vrcholu jí napomáhá vytrvalost, pracovitost a pečlivost.

Panna a vztahy
Jelikož Panna ráda vyhledává dokonalost až perfekcionismus, může mít občas problémy s navazováním vztahů. Zvlášť co se lásky týká, Panny by se měli ve vztahu vyhýbat protikladným Střelcům. Kladné vztahy dokáží udržovat s Býkem či Kozorohem.

Panna a zdraví
Panny mají o své zdraví ve většině případů úzkostlivou starost až přehnanou péči, která mnohdy přechází až v sugesci. Panna si dokáže tak živě problémy se zdravím představovat, až si je postupem času vsugeruje a přenáší sama na sebe. Tím často trpí nervová soustava, zažívání, mohou nastat obtíže s tenkým i tlustým střevem a vyprazdňováním. Může se potýkat s průjmem nebo i zácpou.

Bylinky vhodné pro Pannu
kotvičník zemní, meduňka, heřmánek, česnek


BARVA: zelená, žlutá, šedá

ŽIVEL: země

VLÁDNOUCÍ PLANETA: Merkur

Štítky , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Redakce

Označení Redakce v prvním případě znamená, že autor článku si přeje zachovat své soukromí. Druhou možností je, že se jedná o text, na němž se podílelo více autorů.

Komentáře jsou uzavřeny.