Search
Close this search box.

Ašvaganda odbourá stres a zajistí klidný spánek

Zdroj: Freepik.com

Ašvaganda (Withania somnifera) se dá považovat za „potravu pro mozek“. Má pozitivní vliv na mnohé funkce mozku, zlepšuje paměť, koncentraci, odbourává stres a nervozitu. Právem lidé v česku začali tuto rostlinu nazývat vitánie snodárná. Jestliže vás trápí nespavost, neklidný spánek a živé sny, pak stojí za to tento zázrak ajurvédské medicíny vyzkoušet.

Vyživení organismu

Díky svým tonickým účinkům je ašvaganda bylinou, která vyživuje celý organismus a dodává energii. Regenerace a rekonvalescence po operacích a těžkých nemocech s ašvagandou bude mnohem snazší než bez ní. Má totiž silný antivirózní, protizánětlivý a baktericidní účinek.

Ašvaganda na uklidnění

Pokud tedy hledáte „něco na uklidnění“, nemusíte hned sahat po silných antidepresivech, prášcích na spaní či alkoholu. Inspirujte se přírodou a vyzkoušejte léty ověřenou bylinu ašvagandu, která není pouze krátkodobým řešením problému. Užíváním získáte zdravou energii do života bez negativních vedlejších účinků. Ašvaganda je k dostání ve formě sušeného prášku, kapslí a tablet.

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Co s namoženými svaly po tréninku?

Namožení svalů potká čas od času každého, kdo pravidelně provádí fyzickou aktivitu. Je to nepříjemný problém doprovázený intenzivní bolestí a neschopností vykonávat