Ašvaganda odbourá stres a zajistí klidný spánek

withania-somnifera
foto:en.Wikipedia.org/Wowbobwow12

Ašvaganda (Withania somnifera) se dá považovat za „potravu pro mozek“. Má pozitivní vliv na mnohé funkce mozku, zlepšuje paměť, koncentraci, odbourává stres a nervozitu. Právem lidé v česku začali tuto rostlinu nazývat vitánie snodárná. Jestliže Vás trápí nespavost, neklidný spánek a živé sny, pak stojí za to tento zázrak ajurvédské medicíny vyzkoušet.

Díky svým tonickým účinkům je ašvaganda bylinou, jenž vyživuje celý organismus a dodává energii. Regenerace a rekonvalescence po operacích a těžkých nemocech s ašvagandou bude mnohem snažší než bez ní. Má totiž silný antivirózní, protizánětlivý a baktericidní účinek.

Pokud tedy hledáte „něco na uklidnění“, nemusíte hned sahat po silných antidepresivech, prášcích na spaní či alkoholu. Inspirujte se přírodou a vyzkoušejte léty ověřenou bylinu Ašvagandu, která není pouze krátkodobým řešením problému. Užíváním získáte zdravou energii do života bez negativních vedlejších účinků.

Ašvaganda je k dostání ve formě sušeného prášku, kapslí, tablet.

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Redakce

Označení Redakce v prvním případě znamená, že autor článku si přeje zachovat své soukromí. Druhou možností je, že se jedná o text, na němž se podílelo více autorů.

Komentáře jsou uzavřeny.