Zvěrokruh a bylinky: Štír

zverokruh-stir
koláž:BylinkyDnes.cz

Charakteristika
Štír si zakládá na přehledu a vědomostech. Může působit až nafoukaně, ale on zkrátka jen rád předává informace ostatním a myslí to dobře. Také rád „dráždí hada bosou nohou“ a tím zkouší, co si k ostatním může dovolit. Když jej však včas zarazíte, stane se příjemným společníkem. Na druhou stranu Štír dokáže vybuchnout jako papiňák, když někdo intrikuje za jeho zády.

Štír a vztahy
Ve vztazích jsou Štíři energičtí, plní vášně a nebojí se experimentovat. Nepokoušejte se je však podvádět. Podvedený Štír svoji zlobu dokáže oplácet silnýma intrikama. Dokonalé soužití Štíři vedou s Pannou, Kozorohem či Rybou.

Štír a zdraví
Občasně výbušná povaha Štírů spěje k duševním i tělesným poruchám. Achilovou patou Štírů často bývají neduhy spojené pohlavními a vylučovacími orgány. Jde zejména o močový měchýř, močové cesty, u mužů o prostatu. Ženy se trápí s problémovou a bolestivou menstruací. A jelikož je Štír znamení se zálibou v sexuální aktivitě, hrozí mu často i pohlavní choroby, exémy a vyrážky v oblasti intimních partií. Proto je dobré, že o sebe Štír rád dbá a někdy to až přehání s hygienou a tím vyrážkám a kožním potížím mnohdy předchází.

Bylinky vhodné pro Štíra
vřes, česnek, lékořice, kotvičník, maca, brusinky, borůvky


BARVA: červená, černá

ŽIVEL: voda

VLÁDNOUCÍ PLANETA: Pluto

Štítky , , , , , , , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Redakce

Označení Redakce v prvním případě znamená, že autor článku si přeje zachovat své soukromí. Druhou možností je, že se jedná o text, na němž se podílelo více autorů.

Komentáře jsou uzavřeny.