Search
Close this search box.

Zvěrokruh a bylinky: Štír

Zdroj: Freepik.com

Charakteristika

Štír si zakládá na přehledu a vědomostech. Může působit až nafoukaně, ale on zkrátka jen rád předává informace ostatním a myslí to dobře. Také rád „dráždí hada bosou nohou“, a tím zkouší, co si k ostatním může dovolit. Když ho však včas zarazíte, stane se příjemným společníkem. Na druhou stranu dokáže Štír vybuchnout jako papiňák, když někdo intrikuje za jeho zády.

Štír a vztahy

Ve vztazích jsou Štíři energičtí, plní vášně a nebojí se experimentovat. Nepokoušejte se je však podvádět. Podvedený Štír svou zlobu dokáže oplácet silnými intrikami. Dokonalé soužití Štíři vedou s Pannou, Kozorohem či Rybou.

Štír a zdraví

Občasně výbušná povaha Štírů spěje k duševním i tělesným poruchám. Achillovou patou Štírů často bývají neduhy spojené s pohlavními a vylučovacími orgány. Jde zejména o močový měchýř, močové cesty, u mužů o prostatu. Ženy se trápí s problémovou a bolestivou menstruací. A jelikož je Štír znamení se zálibou v sexuální aktivitě, hrozí mu často i pohlavní choroby, ekzémy a vyrážky v oblasti intimních partií. Proto je dobré, že o sebe Štír rád dbá a někdy to až přehání s hygienou, a tím vyrážkám a kožním potížím mnohdy předchází.

Bylinky vhodné pro Štíra

vřes, česnek, lékořice, kotvičník, maca, brusinky, borůvky

BARVA: červená, černá

ŽIVEL: voda

VLÁDNOUCÍ PLANETA: Pluto

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Jak se dostat do formy po porodu

Porod je jedinečným a krásným zážitkem, který přináší radost, ale také změny na vašem těle. Po příchodu nového člena rodiny se mnoho

Tělo a kondice

5 tipů, jak zatočit se špatnou kondicí

Špatná kondice může ovlivnit náš každodenní život a bránit nám v plném využití našeho potenciálu. Ale nezoufejte! Existuje několik tipů, které vám