Search
Close this search box.

Zvěrokruh a bylinky: Váhy

Zdroj: Freepik.com

Charakteristika

Váhy mají rády kolem sebe klid a rovnováhu, avšak jejich nálada se může často měnit. Dokáží odhadovat a prokouknout lidi kolem sebe. Jsou intuitivní a taktní. Často hledají různé kompromisy, aby neublížily svým blízkým. V každém zlém se snaží najít i to dobré. Jestliže jim ale někdo stále kříží cestu k hledání dobra, umí vybuchnout. Váhy mají rády klidná místa, ale s milou společností.

Váhy a vztahy

Když vám lidumilné Váhy svěří své city, važte si toho. Jelikož Váhy ve většině případů nehledí pouze na vnějšek, ale je pro ně nejdůležitější ten vnitřní obraz partnera. Jsou pokorné a láskyplné. Nevěra Váhu však dokáže rozbouřit a tu svému protějšku rozhodně neodpustí.

Váhy a zdraví

Váhy jsou fyzicky poměrně odolné znamení. Avšak kolísavá povaha způsobuje celkovou psychickou nerovnováhu. Fyzicky se Váhy potýkají s problémy s ledvinami, močovými cestami, močovody a močovým měchýřem. Mezi Váhami najdeme spoustu cukrovkářů a občas je obtěžují ekzémy. Váhy by měly dbát na časté doplňování tekutin, nejlépe čistou vodu. Také jejich zdraví celkově prospívá kontakt s vodou, rybaření, plavání, kanoistika a všechny ostatní vodní sporty. Mokré plavky však po koupání raději hned sundat.

Bylinky vhodné pro Váhy

ašvaganda, brusinky, guarana, kotvičník zemní čaj, lichořeřišnice, vojtěška

BARVA: růžová, světle modrá, žlutá

ŽIVEL: vzduch

VLÁDNOUCÍ PLANETA: Venuše

Tip: Najděte si to své znamení zvěrokruhu a zjistěte, které bylinky jsou pro vás podle hvězd nejvhodnější.

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Jak se dostat do formy po porodu

Porod je jedinečným a krásným zážitkem, který přináší radost, ale také změny na vašem těle. Po příchodu nového člena rodiny se mnoho

Tělo a kondice

5 tipů, jak zatočit se špatnou kondicí

Špatná kondice může ovlivnit náš každodenní život a bránit nám v plném využití našeho potenciálu. Ale nezoufejte! Existuje několik tipů, které vám