Zvěrokruh a bylinky : Lev

zverokruh-lev
koláž:BylinkyDnes.cz

Charakteristika
V přírodě je Lev „králem džungle“. Jinak tomu není ani u osobností Lvů. Mají výborné organizační a jednací schopnosti, jsou rádi středem pozornosti, umí pobavit široké publikum. Životem je provází inteligence a šarm, proto jsou ve společnosti velmi oblíbení. Někdy však až moc sází na své „vůdcovské sklony“ a mohou na okolí působit příliš sebejistě až nafoukaně.

Lev a vztahy
Lvi si dokážou získat pozornost každého, avšak ve výběru blízkých přátel jsou opatrní a uvážliví. Ke svému harmonickému žití potřebují spoustu lásky, kterou hledají zejména u ohnivých znamení, Střelce, Berana nebo jiného Lva. Ale opravdovou opětovnou lásku nachází nejčastěji u Blíženců a Vah.

Lev a zdraví
Lev je znamení velmi imunní, energické a vitální. Nějaká rýma si na něj tedy hned tak nepřijde. Co ho však může trápit, jsou chladné končetiny, zapomínavost a živé sny. To jsou hlavní příznaky problémů s krevním tlakem. Ve starším věku se mohou objevovat menší obtíže se srdcem. Je dobré tedy zvýšit opatrnost a prevenci, co se srdce, krevního oběhu a cév týká.

Bylinky vhodné pro Lva
gotu kola, echinacea, červená řepa, guarana, třezalka


BARVA: oranžová, béžová, zlatá

ŽIVEL: oheň

VLÁDNOUCÍ PLANETA: Slunce

Štítky , , , , .Záložka pro permanentní odkaz.

Autor: Redakce

Označení Redakce v prvním případě znamená, že autor článku si přeje zachovat své soukromí. Druhou možností je, že se jedná o text, na němž se podílelo více autorů.

Komentáře jsou uzavřeny.