Search
Close this search box.

Tyhle přírodní pomocníky mějte neustále po ruce. Detoxikují tělo, pomáhají v posteli a podporují imunitu

Zdroj: Freepik.com

Dokážou nastartovat imunitu, podpořit hubnutí, detoxikovat tělo či dodat sexuální energii. Tohle jsou bylinky a přírodní doplňky, které se vyplatí mít neustále po ruce.

Když se bojíte nemoci

Pokud nechcete podzim proležet s rýmou a teplotou, je dobré připravit tělo na rozmary počasí s předstihem. K tomu vám poslouží třeba vilcacora (u nás známější spíše jako kočičí dráp), která nakopne i značně oslabenou imunitu. Tuhle neohroženou popínavku ale můžete užívat také při zánětlivých nemocech, astmatu, revmatismu nebo artritidě. Dost dobře si poradí také s menstruačními poruchami nebo infekcí močových cest.

Velmi podobně je na tom i hlíva ústřičná – houba, která svým ojedinělým složením lidskému zdraví jednoznačně prospívá. Díky tomu, že obsahuje beta 1,3 D glukany, vitamíny, stopové prvky (např. železo, jód, selen, draslík), mastné kyseliny, proteiny a steroly, je skvělým aktivátorem imunity a zvyšuje tvorbu protilátek proti patogenním bakteriím, virům i plísním.

Dalšími přírodními doplňky, které skvěle nakopnou imunitní systém, jsou i bobulky acai. Ty totiž obsahují vitamíny A, C, E, B2, minerály vápník, draslík, fosfor a další. Díky tomuto jedinečnému složení jsou významným antioxidantem, dobrým zdrojem energie a hlavně podporovatelem imunity. Pravidelná konzumace acai navíc snižuje riziko vzniku srdečně-cévních chorob. V našem e-shopu najdete Acai Pure powder výhodné sety i samostatná balení.

Když vám to v posteli neklape

Vkradla se do vaší ložnice nuda nebo se potýkáte s problémy, které vyžadují radu odborníka? Ještě předtím než navštívíte ordinaci lékaře nebo sexuologa, vyzkoušejte sílu přírody. Tradiční přírodní medicína má několik zástupců, kteří zlepšují sexuální život muže i ženy.

Jedním příkladem za všechny je například bylinka s názvem kotvičník zemní. Kotvičník – Tribulus Terrestris  obsahuje vysokou hladinu fytosterolů a podporuje tak tvorbu mužského pohlavního hormonu testosteronu, zvýšení libida, zlepšení nálady a zvýšení sebedůvěry. Dokáže také pomoci s budováním svalové hmoty a poruchami erekce.

Ženy naopak ocení peruánskou bylinku macu. Ta dodává energii, podporuje libido i plodnost a odstraňuje menstruační poruchy. Vyzkoušejte maca tablety od Energy.

Zdroj: Freepik.com

Když vám schází energie

Potřebujete nakopnout a zároveň se vyhnout přeslazeným „energeťákům“? Opět hledejte pomoc v přírodě. Tentokrát vsaďte na zázračný ženšen, který zvyšuje fyzickou a duševní odolnost. Ženšenu se ne nadarmo přezdívá „kořen života“. Jeho účinky jsou totiž více než zajímavé.

Patří mezi ně například zlepšení a udržení optimální výkonnosti, pocitu energie a vitality, navození fyzické a duševní pohody v případech slabosti, vyčerpání, únavy a ztráty koncentrace, posílení paměti, podpora erekce, zachování dobré sexuální funkce a v neposlední řadě i přínos pro řádné fungování imunitního systému.

Tip: Bylinné kapky King Kong z našeho e-shopu Klub Energy Tábor obsahují nejen ženšen, ale také ibišek lékařský, klanoprašku čínskou a další bylinné extrakty, díky kterým zvládnete i ten nejnáročnější den s úsměvem na rtech.

Podobné účinky má i guarana, která obsahuje stimulační látku guaranin a kofein. Guarana pomáhá stimulovat nervový systém, ničí volné radikály a podporuje mozkovou činnost, výdrž a vitalitu. Navíc není návyková a její užívání je naprosto bezpečné.

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Co s namoženými svaly po tréninku?

Namožení svalů potká čas od času každého, kdo pravidelně provádí fyzickou aktivitu. Je to nepříjemný problém doprovázený intenzivní bolestí a neschopností vykonávat