Search
Close this search box.

Aplikace, které vám pomohou při hubnutí

Zdroj: Freepik.com

V současnosti má chytrý telefon většina z nás. Chystáte se hubnout? Pak i zde vám může být váš smartphone nápomocný. Přinášíme vám přehled 5 aplikací, které vám hubnutí zjednoduší.

1. Body24

Tahle mobilní aplikace na hubnutí by neměla chybět v telefonu nikoho, kdo chce opravdu hubnout. Po zadání nejrůznějších údajů vám aplikace vygeneruje jídelníček na hubnutí, podle kterého se můžete stravovat. Recepty v aplikaci jsou velmi jednoduché na přípravu, navíc z běžně dostupných surovin. V aplikaci najdete také hlídání pitného režimu a krokoměr.

2. Daily Workouts

Tato aplikace vám nepřipraví jídelníček, ale nabídne spoustu cvičících videí. Pokud vám už dochází nápady a nevíte, co dnes cvičit, je tato aplikace dělaná přímo pro vás. Můžete si zde vybírat nejen z aerobního cvičení, ale také z posilování – nohou, břicha, hýždí. Je to jen na vás!

3. Nike Rum

Aplikace Nike Run vám pomocí akcelerometru a GPS změří vaši rychlost, ale také čas strávený při běhání. Aplikace vám zaznamená historii všech vašich výběhů včetně map s trasami. Díky tomu můžete sledovat své pokroky. Pokud nechcete běhat, můžete použít aplikaci i při chůzi.

4. Kalorické tabulky

Kalorické tabulky patří k nejznámějším aplikacím na hubnutí v Česku. A není divu. Do této aplikace zapisujete potraviny, které jste během dne snědli, můžete sem zaznamenat také svou sportovní aktivitu. Každý den pak uvidíte graf, který vám ukáže, zda více energie přijímáte nebo vydáváte. 

5. NutriAtlas

A nakonec bychom vám chtěli představit NutriAtlas. Jde o databázi, která obsahuje přes 14 tisíc potravin s fotografií, informací o složení, ale i nutričními informacemi. Najdete zde také informaci o „éčkách“, takže vždy snadno a rychle zjistíte, která jsou škodlivá a která ne.

Jaká je vaše oblíbená aplikace na hubnutí?

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Jak zkrotit chutě na sladké?

Cukr je silně návykový, a pokud se ho zrovna snažíte omezit, bude po něm vaše tělo prahnout mnohem intenzivněji. Jak nezvladatelnou chuť

Tělo a kondice

Cvičení při nemoci?

Jak je to se cvičením během onemocnění? Kdy v tréninku pokračovat a v jaké chvíli se naopak raději léčit? Připravili jsme si pro

Tělo a kondice

6 projevů, že máte málo pohybu

Pohyb je pro tělo velmi důležitý, zvyšuje fyzickou kondici a udržuje člověka v psychické pohodě. Jak poznat, že ho máte nedostatek a na