Search
Close this search box.

3 seberozvojové knihy, které vám poradí, jak dál

Zdroj: Freepik.com

Seberozvojové knihy patří ke způsobům, jak ze sebe můžeme dělat lepšího člověka. Některé jsou o sebekontrole, vytrvalosti, další pak rozebírají emoce, životní filozofie a podobně. A my jsme si pro vás dnes připravili tipy na 3 knihy o seberozvoji, které by ve vaší knihovničce neměly chybět.

Atomové návyky – James Clear

Přemýšlíte, jak se zbavit svých špatných zlozvyků? A jak si do života přitáhnout naopak ty správné? Pak si přečtěte tuto knihu, jejímž autorem je James Clear, který se této problematice věnuje dlouhodobě. Kromě úspěšného blogu newsletterů vydal i knihu – Atomové návyky.

Pokud jste si mysleli, že je budování dobrých návyků těžký běh na dlouhou trať, zjistíte, že tomu tak vůbec být nemusí.

Autor vám objasní jednoduché principy, na základě kterých můžete ušetřit hodně svého času a zlepšit si kvalitu života. Protože i drobné změny s sebou přinášejí dlouhodobé výsledky. 

Tajemství – Rhonda Byrne

Co chcete? Štěstí, lásku na celý život, zdraví nebo peníze? Ať už je vaším snem cokoliv, můžete to dostat. Autorka knihy shromáždila a vysvětlila ve své knize učení duchovních mistrů a učitelů, které se zakládá na víře. Tato víra tvrdí, že zákon přitažlivosti funguje a co je hlavní – opravdu funguje.

Pokud chcete patřit k těm, kteří věří, že si vše do svého života přitáhli sami svými myšlenkami, je tato kniha tím pravým právě pro vás.

Myšlením k bohatství – Napoleon Hill

Pokud se čtením seberozvojových knih teprve začínáte, rádi bychom vám doporučili knihu Myšlením k bohatství. Jde o „startovací knihu“, která vás naláká ke čtení dalších knih. Můžete si v ní přečíst o moudrostech úspěšných a bohatých lidí, které pro vás mohou mít velkou hodnotu. Díky tomu budete vědět, jak se stát úspěšným a mít ve svém životě vše, co budete chtít.

Sdílet na Facebooku

Audiron

Další zajímavé články

Tělo a kondice

Jak se dostat do formy po porodu

Porod je jedinečným a krásným zážitkem, který přináší radost, ale také změny na vašem těle. Po příchodu nového člena rodiny se mnoho

Tělo a kondice

5 tipů, jak zatočit se špatnou kondicí

Špatná kondice může ovlivnit náš každodenní život a bránit nám v plném využití našeho potenciálu. Ale nezoufejte! Existuje několik tipů, které vám